fbpx

ידע - כלים - הצלחה

מוצאים את הבסיס לכל גינה מוצלחת

מהתקשורת:

ראיון פאולה וליאון

ראיון 'פאולה וליאון'

ראיון העולם הבוקר

ראיון 'העולם הבוקר'

שתילה נכונה FIX

שתילה נכונה בערוץ DIY

גינה למאכל FIX

גינה למאכל בתכנית FIX

גינה אורבנית FIX

גינה אורבנית בתכנית FIX

שימוש משאריות FIX

שימוש בשאריות בתכנית FIX

גינה במרפסת FIX

גינה במרפסת בתכנית FIX

טריקים לגינה עם מור סילבר

טריקים לגינה בערוץ DIY

ספיישל טו בשבט

ספיישל ט"ו בשבט בערוץ DIY

כתבה במגזין את

כתבה במגזין 'את'

כתבה דה מרקר

כתבה ב'דה מרקר'

כתבה xnet

כתבה ב 'Xnet'

סיפורי הצלחה:

רינה שרמן

רינה שרמן

מילאתם את מישאלתי והקמתם לי גינת גג מדהימה. ולא, שלי היא היפה בצ'כונה... היה לי כיף להיות בחברתכם בעת ההקמה, הכל טיקטק ביעילות ובעיקר אני נהנית מכך שלמרות סיום העבודה זה מיכבר אתם ממשיכים להתענין בשלום הצמחיה. לדעתי מי שלא בוחר בכם פשוט מפסיד.
אריאנה שפירא

אריאנה שפירא

מכירים את המרפסת הזו בקצה הרחוב שכולם מסתכלים עליה וחולמים שתהייה להם בדיוק כזו? אז זהו, היא שלי!!! (מילה מפולניה: תקנאו!!) ואפילו שאני רוצחת צמחים סדרתית, ואני בחורה עירונית שלא יודעת להבדיל בין פטוניה לגרניום - יש לי גינה פורחת. ויש לי נענע לשים כל בוקר בתה, ואפילו לא הייתי צריכה להרוס את הלק בשביל זה. רק להתקשר לנמרוד (כפרה עליו) והגינה פורחת
דרור דבירי

דרור דבירי

לשמחתי זכיתי להשתתף בסדנה שהעברת לפני מספר שבועות. אני גנן חובב מזה מספר שנים. רכשתי נסיון רב בתחום. עם זאת, התרשמתי מאוד מהמקצועיות והידע הרב שחלקת איתנו בסדנה. אני אישית למדתי הרבה מאוד. כמו כן, הטיפים שקיבלנו ממך כבר מראים ניצנים יפים אצלי בגינה. המשך כך!
יובל מעודה

יובל מעודה

אני רוצה לומר לך שבחיים לא נגעתי באדמה.. ולפני כמה חודשים התחלתי לראות את הסרטונים שאתה מעלה וזה עשה לי טוב לראות כל פעם את הצמחים וכו. והיום אזרתי אומץ וקניתי 5 עציצים קטנים של גרניום ושתלתי אותם במו ידי.. אולי זה נשמע לך משהו קטנטן אבל בשבילי זה צעד ראשון וענק. זה נראה יפה, ובעיקר נותן סיפוק. אני מקווה ששתלתי טוב וזה יתפוס ויצמח ויפרח.. ותודה רבה לך על הרוח החיה שאתה מפריח בקהל הצופים ואין ספק שזה מחלחל ויוצר לאט לאט אהבה לצמחים שהולכת ומתגברת לאט לאט. תודה רבה!
איריס קוסטין

איריס קוסטין שילוני

זה שאתם עושים גינות מדהימות אפשר לראות בתמונות אבל מה שלא יודעים זה שככה סתם, מיוזמתכם, התקשרתם ואמרתם שאתם רוצים לבוא ולבקר ולראות מה שלום הגינה ומה מצבה. בחיי שלא נתקלתי בשירות ויחס מדהים כזה אף פעם! אז באתם ובדקתם והשארתם דף הסבר מפורט לתיחזוק מינימלי של הגינה (שאפילו אחת כמוני שלא ממש בקטע מסוגלת לעשות) ואפילו קבענו פגישה נוספת בקרוב. תודה רבה, אין עליכם!
רחלי ציטרון

רחלי ציטרון

זכיתי להיות בסדנא לגינון בגני תקווה.. ויצאתי משם עם ארגז כלים ועם ביטחון גם לאחת כמוני ללא ניסיון קודם. נמרוד העביר את הנושא בצורה מעניינת, הומוריסטית וענה בסבלנות לכל השאלות. נהנתי גם מהחומר הכתוב והמפורט אשר מסביר באופן הדרגתי ופשוט על טיפול בגינה הביתית תוך שימת דגש על טעויות של גננים מתחילים, על בניית תקציב ועוד. והשוס היה האדנית הגדולה והמרשימה ששתלנו ולקחנו במתנה.בקיצור סדנא מומלצת !!!
לירון אליסוף

לירון אליסוף

נמרוד הגיע אליי הביתה , ראה את השטח העצום שיש אצלי ( כ-55 מטר מרפסת פנטהאוז ) ובנה לי גינה מרמת הפרח ועד העצים הגדולים שהכי חשוב יפרחו כל השנה . לנמרוד היה חשוב קודם כל להקשיב לי , להבין את הצורך שלי . נמרוד מהר מאוד הבין שאני לא מאלה שיחליפו פרחים כל עונה ואני לא מאלה שיש להם זמן לטפל אבל אני בהחלט מאלה שרוצים ירוק ומלאאאאאא ירוק מטורף כל השנה פורח ושמח . נמרוד ייעץ לי אילו צמחים לשתול , מה יגדל וישרוד כל מזג אוויר אפשרי ומה חבל להביא כי לא ישרוד . בשלב מסוים כבר הבנתי שאני בידיים הנכונות ונתתי לנמרוד חופש פעולה לבחור לעצב ולבנות או בקיצור להגשים לי חלום . מאז שנתיים הגינה רק משתבחת , נמרוד מגיע רק לתחזוקה ואני מקבל כל ערב קפה מול טיפה רוגע ושלווה ירוקה פורחת ושמחה . עזבו מילים מוזמנים לבוא לראות ולהבין . רק נמרוד ורק I garden
ליאורה אל יסף

ליאורה אל-יסף

כחובבת צמחים ופרחים ידועה, עקבתי אחרי התכנים של i-garden ברשת עד ש... נפלה בחלקי הזדמנות וחצינו מסך ומקלדת ופגשתי אותו לייעוץ מקצועי בגינתי הפרטית. אין לי מילים. פשוט אין לי מילים. האיש מעאנטש אמתי, תענוג!! התוכן שהוא מעניק לא יסולא בפז. הוא מנגיש אותו בפשטות, בחן, בחיוך, בבהירות לקהל הרחב. וזה נעשה מהלב זה הקסם שלו. את זה אי אפשר לפספס. הוא מדבר בגובה העיניים, כך שגם מי שאינו מקצוען יכול להבין מה צריך לעשות, הטיפים שלו מייצרים חיסכון והתוצאות פורחות בעד עצמן... אצלי בגינה יש קבלות 🙂
רינה יוסיף אור

רינה יוסיף אור

השתתפתי בסדנא של נמרוד. כבר בכניסה כשהגענו ניגש נמרוד לכל אחד בניפרד עם חיוך קורן ומזמין. החדר שאליו נכנסנו היה מלא בהמון עציצים וצמחים. בשלב מאוחר חווינו שתילה נכונה של הצמח באדנית, ישמנו את התכנים שנמרוד לימד כשהמטרה שמירה ודאגה לצמח.. הסדנא מעניינת, מחדדת, מדייקת בסופם של שלוש שעות, שעוברות במהירות, אני יצאתי בתחושה שיש לי ידע רב על צמחים בכלל ועל אופן השתילה והיחס אל עולם הגינון. המון תודה לך נמרוד, אני שותפה לסדנאות בתחומים רבים בהחלט ממליצה על הסדנא שלך מעבר לעובדה שהתכנים מעולים, אתה כאדם מלא בנתינה ואכפתיות וכן גם זה משפיעה על החוויה.
נועה כספי רוזין

נועה כספי רוזין

יש לכם ירוק בעיניים, אהבה בעשיה ואמונה בדרך. הכל ניכר בגינות התלויות היפייפיות שהרמתם.
מעבר לכך המון ערך מוסף בידע וההעשרה דרך הסרטונים, הליווי, התמיכה, הסבלנות והחיוך שערכו רב תמיד. יישר כוח
מירב בכר

מירב בכר

חברים לא להיתלבט, עסק מהימן חברה אמיתיים עם עין מקצועית וחוש עיצובי. מוצר הדגל פשוט וקל להתקנה ותחזוק. לקח בדיוק שלוש שעות להתקין ויש מרפסת לתפארת . ממליצה בחום על נמרוד , שלא איבד מסבלנותו על אלף שאלותי לפני ההתקנה. הבאתם לי את רומא לרעננה !שאפו! אל תתלבטו חברים!
מתן שלו מנקר

מתן שלו מנקר

לאחר אינספור ניסיונות אין ספק שסוף סוף מצאתי את האחת!! ה-אדנית התלויה שלי 🙂 עכשיו גם לי יש מרפסת ירוקה וברור לי שזאת רק ההתחלה. מעבר למוצר שהוא לא פחות ממושלם היחס והשירות ראויים לציון לשבח! פשוט תודה!!
נועה מנור

נועה מנור

אני מכירה צמחים, אדמה איך שותלים ואיך דואגים לניקוז המים העודפים ועדיין כל סרטון גורם לי לרצות לקום כאן ועכשיו ולא משנה מה השעה ופשוט לשתול ולגגל עוד ועוד צמחים! סרטונים מלאי השראה שמראים לנו כמה צמח אחד קטן יכול לתת כל כך הרבה סיפוק! תודה על סרטונים נהדרים והסברים מפורטים!
עדינה אליהו

עדינה אליהו

היתה סדנה מעולה ומועילה בהחלט!!! יצאנו עם ידע רב ומעשיר, חוברת עם הדרכה מצויינת וכמובן עם אדנית מלאה בפרחים וצמחי תבלין 😊
ענת יוסיפוביץ

ענת יוסיפוביץ

ממש נהניתי מהסדנה. היא הועברה בצורה חווייתית, מעניינת ומלאה באינפורמציה, שמנגישה את כל נושא הגינון העצמי גם למי שלעולם לא התעסק בעניין. פשוט עושה חשק ליצור ולטפח את הגינה הפרטית. עכשיו נשאר רק להתחיל להרכיב ולהתמיד
שירלי קרני

שירלי קרני

התקנה פשוטה, נמרוד מקצוען. הסביר לי בסבלנות מה נדרש. צמחה לי גינה נפלאה במרפסת. ממש חלום שמתגשם.
ענת קריאף

ענת קריאף

תודה רבה לנמרוד. היה מושלם. מלא מידע וטיפים שהועברו בצורה נהדרת וכייפית בליווי מצגת וחוברות מושקעות. מומלץ בחום
יהודה אורן

יהודה אורן

היום חנכנו את הגינה המדהימה שאנשי i-garden התקינו אצלי בכישרון רב. יצא מעולה ! אין מילים. נשאר רק לחכות לקטיף ולבציר הקרובים...
שירה רוזנפלד

שירה רוזנפלד

סדנה קצרה ולעניין! נהניתי מאוד, החכמתי ולמדתי יסודות ועקרונות חשובים, ששנים רבות כגננת חובבת לא יישמתי. נמרוד כתמיד שופע ידע, נדיב, מקסים, ומעניק תחושה של עניין וכיף! ממליצה בחום!
אתי פיצ'חדזה

אתי פיצ'חדזה

היתה סדנה מושלמת. העשירה ידע גם למי שהגיע עם ידע. נמרוד מסביר באופן רהוט, משתף בחומרים ועזרי לימוד שניתן לשמור להמשך. קבוצת הפייסבוק והטיפים שאתה משתף מעולים. תודה רבה וממליצה בחום!
נטלי פולג

נטלי פולג

ממש נהניתי מהסדנה. מחכה לחזור הביתה ולהתעסק עם הגינה. קיבלתי פרופורציה לחיים בקשר לגינה, הבנתי שאין צמח עד, זה בסדר שיש לו מחזור חיים. המסר החשוב שלי הוא לא להתייאש שלא צמחו כפי שציפיתי.
מיכל רכלבסקי

מיכל רכלבסקי

הסדנה הכי כיפית שעשיתי! המון ידע! נמרוד עונה על כל השאלות בסבלנות ובהמון הומור. מומלץ!
אורלי בן שטרית

אורלי בן שטרית

נמרוד היקר, היתה חוויה נהדרת, מפרה ותמציתית. מודה לך על הרעיון הגדול ללמד ולהעשיר אותנו. עשית לי סדר ומילאת אותי בידע רב. נסחת בי ביטחון להמשך תחזוקת הגינה שלנו. מודה ומברכת אותך על המשך עשייה מופלאה זו. ממליצה לכל אדם לעבור סדנה כזו.
גלית שרפי

גלית שרפי

הסדנה היתה מעניינת, פרקטית, ומועברת בצורה ברורה ונעימה. נמרוד מסביר בצורה מעניינת, סבלני לשאלות ונותן תשובות מספקות לכל שאלה. אני למדתי המון. עלה על כל הציפיות שלי!
אלדר הר צבי

אלדר הר צבי

תענוג ללמוד מהטובים ביותר! מומלץ מאוד, שירותיים, בעלי ידע מקסימאלי ועבודה מרהיבה!
ליאור גלרט

ליאור גלרט

היה מושלם!!! סדנה מושקעת מכל הלב היה מעניין באווירה נהדרת נמשיך לעקוב ולהגיע לכל סדנה שתעביר
איתי שגיב

איתי שגיב

ממליצים בחום. תודה לנמרוד והצוות על הסבלנות וההדרכה , יצא מקסים 🙂
מירי מזרחי

מירי מזרחי

הסדנה ממצאה, מלאת טיפים לגידול צמחים ותחזוקה. נמרוד הצליח להעביר את הסדנה בצורה ברורה ועניינית ובחביבות. שמחתי להשתתף בסדנה ואמליץ בפני חבריי.
הדר בן דוד

הדר בן דוד

הסדנה היתה מעניינת, מקצועית ומעשירה. חוויה היתה להשתתף בה ויצאתי עם כלים רבים לשיפור הגינה הפרטית. תודה נמרוד על הסבלנות, האדיבות, המקצוענות והטיפים.
לי צרפתי

לי צרפתי

סדנה מעולה! קיבלתי המון ידע וכלים להצלחה בטיפול הגינה והצמחים. מקווה ליישם בהצלחה... והכי חשוב, היה כיף! מחכה לסדנה הבאה למתקדמים!
יונה ערוסי

יונה ערוסי

נמרוד אתה פשוט ענק... נהניתי מאוד מהסדנה. נקווה שנמשיך לשמור על קשר. תודה!
אלונה חטינה

אלונה חטינה

הסדנה היתה מאוד נחמדה, העשרתי את הידע בכמה נושאים. למדתי טיפים חדשים. אתה מאוד נחמד ושיהיה הרבה הצלחה בהמשך. תודה רבה!
ליאור בן ציון

ליאור בן ציון

למדתי רבות, נמרוד בעל ידע רב ואוהב לשתף ולהרבות בדוגמאות. טיפים מצויינים וקלים ליישום.
עתליה שדה

עתליה שדה

הכי טובים בעיר ממליצה בחום רב השכנים באים לקטוף אצלי תבלינים
איוונה רביע

איוונה רביע

עבודה מעולה!!!!! חבר'ה מדהימים היה כיף של פרוייקט נהנו מכל רגע וכמובן מהתוצאות מומלץ ביותר!!!!
מוריה אליסוף

מוריה אליסוף

צוות לעניין! עבודה מושלמת, תוצאה מדהימה ! כיף אמיתי
אורלי בלום

אורלי בלום

הסדנה היתה מעולה, מעניינת, מחדשת ומלמדת. המון תודה!
ירדן קורח

ירדן כורך

צוות של אלופים! כיף לראות את כל המידע שאתם משתפים. תודה!
אתי יבנין

אתי יבנין

היה מרתק ומילא לי מלא חורים בהשכלה. נמרוד אחלה מדריך ובהחלט שווה.
גוי אסולין

ג'וי אסולין

העמוד הזה פשוט מדהים. מלא עצות, מלא רעיונות ומלא יופי והדר! פניתי באופן אישי בהודעה לגבי בעיות שונות שהיו לי עם הצמחים שלי ותמיד היו תשובות מלאות עם סבלנות ועם פתרונות שעד כה צלחו. וכל זה בכלל מבלי לבקש להגיע הביתה שאשלם עבור עצה טובה. ממליצה בחום לכל מי שרוצה להתחיל לגדל צמחים או לטפח גינה ביתית!!!
אורן בוחבוט

אורן בוחבוט

לפני שתכירו את הגינות המדהימות שפשוט ישנו לכם את הנוף, עוד לפני ששתרגלו לראות ירוק כל בוקר ולפני שתתאהבו מחדש במרפסת שלכם, אתם תכירו צוות מדהים, חרוץ, מיומן ומקצוען שיגשים לכם את החלום של הגינה, גם אם יש לכם מרפסת
ליאת סמולן מק

ליאת סמולן מק

צוות מנצח בעל ידע רב בעולם הצומח. נותנים את הלב והנשמה. החברה כאן הם מומחים בגינון, בעלי סבלנות, יושרה, מקצועיות והכי חשוב חוש הומר נהדר ממליצה בחום מבטיחה תצא לכם אחלה גינה!!!
קטיה לינשטיין

קטיה לינשטיין

מדהים!!! נותנים השראה!!!!! וחשק לגדל וטפח גינה במרפסת.
יניב ערוסי

יניב ערוסי

ממש נהניתי היה כיף בסדנת גינון! הרבה מאוד טיפים, ידע והומור.
אושרה לוי

אושרה לוי

היתה סדנה מקסימה ומקצועית ביותר! עבורי זו היתה ממש השראה ואפילו רצון לעבור לבית עם גינה. תודה!
ליאור כהן

ליאור כהן

אם היו 6 שישה כוכבים - הייתם מקבלים את זה על עבודה נהדרת וביצוע ברוח צעירה ומקצועית כאחד! מומלץ בחום!
מוריה תעשה חלא

מוריה תעשה-חלא

מקצוענים וסופר חביבים, עוקבת אחרי ההדרכות וההמלצות שלכם ומיישמת - הכל מדוייק ועובד!! סוף סוף גם לי יש ידיים ירוקות. תודה!!!
רותם לוי

רותם לוי

מדהים!!!! כמה שיתוף ידע טוב וחשוב ממש לא מובן מאליו, ועוזר מאד! תודה רבה
ורד שמשון

ורד שמשון

תודה רבה על הנתינה, העזרה והמוכנות. הצמחתם חיים חדשים. ממליצה בחום ואהבה!
אורנה אביטל

אורנה אביטל

עוקבת מיישמת אוהבת מאד ללמוד דברים חדשים. וכל מה ששתלתי הצליח לי ובגדול. ותמיד מצפה לעוד
רז לבנת

רז לבנת

מאד אוהב את הסרטונים ואת העצות הפרקטיות. מודה ששתלתי עגבניות בעקבות הסרטון.
עדה גיל

עדה גיל

אני אוהבת אנשים מקצועיים בגובה העיניים, לצורך העניין בגובה הפרחים 🙂
טלי לוי

טלי לוי

מפרגנת באהבה עד כה הסרטונים מעולים ועוזרים מאוד! יישר כוח 🙂
שרון הווארדי

שרון הורדי

גינון ברמה גבוהה, תוך כדי מקצועיות סובלנות. ממליץ ביותר.
סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות